Reading Time: 4 minutes

SUPER SOODUSMÜÜK ECO DACH LAINEPLAATIDELE

ÄRA MAGA MAHA! MÜÜME KÕRGET KVALITEETI MADALA HINNAGA. Vali sobiv ECO DACH 1130 x 1750mm laineplaat ja värvitoon ning küsi hinnapakkumist juba täna. Müüme kõiki katuse lisatarvikuid! Küsi sooduspakkumist katuse täislahendusele siin.

Oleme tänaseks müünud kvaliteetet erniiti tervelt 4 pikka aastat. Soodusmüügi raames müüme kõiki tooteid suure allahindlusega. Kui katus vajab vahetust, uuendust, remonti, siis nüüd on õige aeg soetada kauakestev ja hea välimusega katusematerjal. Küsi hinnapakkumist juba täna, tavaliselt vastame mõne tunni jooksul.

Object ei ole toetatud®

YKS Grupp OÜ on Eesti Võlausaldajate Liidu liige. Sertifikaati näeb siin.

Eterniit Eco Dach laineplaadid

Eterniit Eco Dach 1130 x 1750 mm

HIND: 20.00 – 24.00€/plaat km-ga
SOODUSHIND: Värvimata Hall: 11.20€/plaat km-ga (Kasuliku pinna 1m2 ~ 6.80€). Teised värvid 14.20€/plaat km-ga (Kasuliku pinna 1m2 ~ 8.60€).

SOODUS -44%

✅ Laos Värvimata Hall ja Pruun. Grafiit ja Bordoo tellimisel 2-3 nädalat.
✅ 1130×1750 mm
✅ Kasulik pind 1,65 m2
✅ Kattev laius 1050 mm
✅ Kattev pikkus 1600 mm
✅ Laineid 8
✅ Garantii 10 aastat

Eterniit Eco Dach on 8 lainega populaarne laineplaat Eestis. Eco Dach laineplaadil on nurgad lõigatud, kruviauke ette puuritud ei ole. Värvivalikus toone igale maitsele. 

🚚 Tarneaeg laokaubale 4-10 tööpäeva. Tellimisel 2-3 nädalat. Võimalik ise kaubale järgi tulla Tallinna või Tartu lattu. Kättesaamine ja tarneaeg selgub vahetult enne tellimuse kinnitamist.

Hinnapäring ja tellimine

Sooduspakkumise saamiseks palun täitke allolev hinnapäringu vorm ja vastame teile esimesel võimalusel, tavaliselt mõne tunni jooksul.


Soovin pakkumist transpordileLähen ise järgi Tallinna lattuLähen ise järgi Tartu lattuEi sooviJärelmaks kuni 48 kuud (3-48 kuud)ESTO 3 kuud (maksa kolmes osas)

TEIE ANDMED:
Meie kodulehel olevate piltide värvitoonid ei pruugi vastata 1:1, kuna arvuti/telefoni ekraan võib värvitooni erinevalt kuvada. Vajadusel soovitame enne tellimuse esitamist toode oma silmaga üle vaadata. Hilisemaid pretensioone YKS Grupp OÜ ei rahulda.

Tarnetingimused:

  • Klient peab tagama, et kokkulepitud transpordi kohale saabumise ajaks on kliendi esindajad kaupa vastu võtmas ja maha laadimas.
  • Toodete puhul, mis on pakendatud alusele, lisandub tellimusele aluse hind 9€.
  • Tagaluugiga transpordi puhul peab olema võimalus maha laadida kas asfaldile või tänavakividele.
  • Klient peab arvestama, et transport võib tulla suure pool-haagisega ja klient vastutab selle eest, et territooriumile autoga pääseks. Vastasel juhul pannakse kaup maha seal kus saab või viiakse Tallinna tagasi. Edaspidiseid pretensioone sellises olukorras ei rahuldata.
  • Kliendil on võimalus soovi korral ka ise oma tellitud kaubale järele tulla. Laod asuvad Tallinnas ja Tartus.

Meie klientide uued katused

YKS Grupp OÜ on Eesti Võlausaldajate Liidu liige. Sertifikaati näeb siin.

Object ei ole toetatud®